در حال بارگذاری

manager

تاو ماشین

تاوماشین فعالیت رسمی خود را جهت ساخت و ارائه ماشین‌آلات صنایع چوب از سال ۱۳۸۴ آغاز نمود. در ابتدا فعالیت شرکت با اتکای به تجربه‌ی مدیران و پرسنل شرکت، ارائه مشاوره تخصصی جهت تجهیز کارخانجات صنایع چوب برای تولید محصولات صفحه‌ای (MDF و نئوپان) و استفاده از محصولات داخلی بوده و با ایجاد یک واحد R&D در زمینه‌ی تولید؛ اولین پرس‌وکیوم در ایران در کارخانۀ این شرکت در سال ۱۳۸۵ تولید و به بازار عرضه شد، تولید انبوه این محصول پس از تجهیز خط تولید و آموزش پرسنل فنی تولید در سال ۱۳۸۶ آغاز گردید.
در پی استقبال هموطنان عزیز از اولین ماشین تولید شدۀ ساخت ایران بر آن شدیم گستره متنوع‌تری از محصولات را با مهندسی معکوس از نمونه‌های اروپایی و امکان‌سنجی مناسب از بازار مصرف داخلی در دستور کار خود قرار دهیم. لذا در سال ۱۳۸۸ اولین دستگاه CNC فرز این شرکت به بازار ایران عرضه شد. از آنجا که هدف ما بومی‌سازی این ماشین‌آلات برای مصرف داخلی با قیمت مناسب و کیفیت مورد قبول بوده، لذا CNCهای این شرکت توانست علی‌رغم وجود رقبای داخلی به دلیل تمایزات خاص کیفی جایگاه ویژه‌ای در بازار به دست آورد. هم اکنون دستگاه‌هایی که بیش از نیم دهه از آغاز فعالیتشان می‌گذرد، همچنان با همان کیفیت روز اول در کارگاه‌های اقصی نقاط ایران مشغول به کار هستند و این مهم میسر نبود، مگر نگاه ویژۀ مدیران شرکت به کیفیت حداکثری با لحاظ قیمت مناسب و قابل قبول.
در این بین همواره ایجاد نوآوری‌های جدید روی محصولات تولید شده، ما را از رکود و تکرار بر حذر داشته است. ایجاد میزهای فلزی یک‌پارچه، تولید ساپورت‌های مگنتی و تکنولوژی محفظه‌ی بسته وکیوم با در نظر داشت ارتقاء کیفیت محصولات و سرعت تولید ضمن مصرف حداقلی انرژی، از جمله بدایع و نوآوری‌های تولید پرس‌های وکیوم و همچنین استفاده از تجهیزات جدید اتوماسیون و طراحی جدید میزهای CNC با حداقل لرزش و حداکثر دقت و استفاده از رک و پینیون مورب برای اولین بار از دیگر نکاتی است که به زعم مصرف‌کنندگان باعث تمایز آشکار محصولات این شرکت با سایر ماشین‌آلات شده است.
هم اکنون افتخار داریم در طی نزدیک به یک دهه فعالیت، موفق به ارتقاء کمّی و کیفی ظرفیت تولید خود به بیش از ۴۰ دستگاه انواع CNCهای ۳ و ۴ محور روتاری، ۸۰ دستگاه انواع پرس وکیوم صندوقی، واگنی، آسانسوری، ۹۰ دستگاه انواع لبه چسبان‌های کارگاهی و کارخانه‌ای ۵، ۶ و ۷ ایستگاه و ۱۳۰ دستگاه انواع اره دورکن در سال شده‌ایم.
اعتقاد داریم راه برون‌رفت از شرایط دشوار اقتصادی و صنعتی حال حاضر کشور عزیزمان تقویت کارخانجات تولیدی و صنعتی، آموزش نیروهای جوان و با انگیزه و ایجاد اعتماد به نفس در آنها برای رقابت با سایر تولیدات خارجی با در نظر داشت مسائل بومی و برقراری ارتباط مؤثر و سازنده با کارخانجات و کشورهای صاحب تکنولوژی در تمام دنیا می‌باشد. با پیگیری مسائل مطروحه در آینده‌ای بسیار نزدیک شاهد تبلور و حضور محصولات کشور عزیزمان در بازارهای فرامرزی خواهیم بود. همانگونه که تاوماشین برای اولین بار در ژوئیه ۲۰۱۳ با حضور در نمایشگاه اربیل عراق بار دیگر نام پُر افتخار کشورمان در زمینه‌ی تولید محصولات صنعتی با تکنولوژی روز دنیا را بر سر زبان‌ها انداخت و تا کنون موفق به صدور محصولاتمان به کشورهای عراق، افغانستان، قزاقستان و گرجستان شده‌ایم.
در پایان ضمن آرزوی توفیق برای همه‌ی همکاران و تولیدکنندگان داخلی کشور همانگونه که تاکنون بوده آماده دریافت راهنمایی‌ها و انتقادات سازنده‌ی شما هستیم.